Çok Moralim Bozuk

minnakkediler

Arkadaşlar ben biraz önce kardeşimle çok ama çok büyük bir tartışma yaşadım kavgaya kadar gitti olay hatta ciddi ciddi saldırdık birbirimize bu sırada aslında o da benim kedimi çok sever ama sinirli anına denk geldi kedime bağırdı ve kedim biz kavga ederken çok yüksek sesle bağırdık falan stres oldu gibi şu an iyi sakin ortalık ama onun ölmesini istemiyorum ne olur biraz moral verin bana gerçekten böyle olsun istemezdim arkadaşlar o benim canım onunla beraber mutlu olmak istiyorum her zaman biraz içimi de dökmek istedim nasıl düzeltebilirim moralini

2 CEVAP

Gonderwal

Merhaba Minnakkediler ^.^ ,
Öncelikle kediniz yüksek ses tonundan dolayı strese girip ölmez -.- Tabiki de evin içindeki kötü enerjiyi hisseder ancak kedilerin daha dogrusu bütün hayvan ortak noktası etraftaki,kişideki negatif enerjiyi alıp pozitife çevirmektir ve bu esnada onlar zarar görmezler..Kedinizi alın sevin,boynunun altını sevin,ensesine masaj yapın,eger taranmaya alışıksa yavaş yavaş tarayın bu esnada güzel güzel konuşun..Büyük ihtimal 'purr' sesi çıkarmaya başlar ve o ses hem sizi hemde onu rahatlatır..
Üzülmeyin lütfen..
Sevgiler

Anonymus827062

Kediler hiç böyle şeyleri dert etmez:) kedi arsizdir dünya umurunda olmaz. Benimkiler beni kizdirdigi zaman bağırır hatta terlik gösteririm bana misin demezler iki dakika geçmez yilisirlar:))))