700 Gr İç Parazit Hapı Yavru Kediye Ne Kadar Verilmelidir?

Elifdmr

Kedimi sokaktan sahiplendim dün veterinerime gittim dış parazit damalasi kullandı. Geldiğimizden beri kedimin hareketleri normal değil aniden titriyor bı bacağını kendine doğru çekiyor gövdesini farklı şekillerde titretiyor. Veteriner inanılmaz bilgisiz başka vet bulmaya karar verdim dün bana vitamin diye kuzu inek vitamini verdi Allah'tan ben farkettim yoksa kullanıcaktik. İç parazit hapını da sabah şırıngayla içirmeye çalıştım. Ama bı iki damla içti bende hapin çeyregini vitamine saklayip verdim çeyrek Yeter mi. Birde parazit dökerken etrafa falan döker mi üniversiteye gidiyorum günün üç saati falan odada tek korkuyorm.

18 CEVAP

geçmiş olsun. iyi günler.

emrezrtrk

Veterinerim bana yarısını verdi

Elifdmr

Başka vet ilgilendi bugün kızım zehirlenmiş hararet kısıtlanması ondanmis. Dış paraziti ilacını yaladigi için olduğunu söyledi. Tabi yanlış kullanım neden oldu