Hamsterım Gözü Çok Kötü ?

simsim1713

Hamster ımin gözüne ne olmuş olabilir ?? Lütfen yardımcı olun.. Yıkadım belki mikrop kapmıştır diye

4 CEVAP

aslihan_e

Bu yıkamakla olacak şey değil, yani yıkayınca mikrop gitmez ki. Veterinere neden götürmüyorsunuz?

simsim1713

Şu an annem ve babam işte veterinere arabayla gidebiliriz ancak
Kendim götüremem
Akşamı beklemem gerek :((

BiciriginAnnesi

Aksama kadar beklerseniz gözü kör olur
Rica edin birinden götürsün sizi ablaniz abiniz komşunuz amcanın dayiniz illaha ki birileri vardır arkadaşınız bile olur
Hiç biri yoksa binin dolmuşa otobüse taksiye gidin

Gözü normal değil biraz daha zaman kaybederseniz hem hayvan için hem de sizin için üzücü bir durumlar olabilir .

Venusselin

merhaba. ben yıllardır hamster bakıyorum. talaş kıymığı batmış olma ihtimali yüksek. çayla silip dikkatli bakmayı deneyin. zaten görme yetisi fazla olmaz kırmızı gözlülerin iyice kötüleşmeden hekime gitmenizi tavsiye ederim. geçmiş olsun