Sokak Beslemesi

15 KG MAMA İÇİN ÖNERİNİZ NEDİR ?

Anket oluşturacaktım seçenekler yetmedi :') Lütfen deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

DR SACCHİ SOMONLU
KİNG BALIKLI
LUİS BALIKLI
MYSTİC SOMONLU
TRENDLİNE SOMONLU
VANCAT SOMONLU

5 CEVAP

GzdeAkbuz

Hiç birini kullanmadım ama Dr. Sacchi'yi halama almıştım iki kedisinden biri ve sokakta beslediği canlar yemişti
Ötekilerin de duyduğum kadarıyla bana göre öncelik verebileceğim şekilde sıralayabilirim sanırım
Vancat,
Mystic,
Dr.Sacchi,
Luis,
King,
Trendline,

amillaaa

Ben olsam Mystic tercih ederdim içeriğinden ötürü. Fakat bu tarz mamaları alırken hep yavru versiyonlarını tercih ediyorum çünkü genellikle içerikleri daha iyi oluyor, olmasa bile protein ve yağ oranı daha iyi oluyor.

Renklipati

Mystic bana göre daha iyi içlerinde, trendline malesef bizim sokak canları hiç yemedi bir defa aldım..mitho ve micho tercih ediyorum..fakat yeni keşfettim milo diye 10 kg sipariş verdim bir hafta oldu severek tüketiyor lar 300 tl civarı 10 kg

salihaondag8

Trendline kedime aldım kedim severek yedi öneririm lakin mamasını değiştirecem ama bı seferlik alınabilir bence maddi durumunuz yoksa ama genelde sokka hayvanları için daha iyi içerik çok iyi değil çünkü içeriği iyi olanları tercih edin kediniz sağlığı için buda benim düşüncem

Deniz1741

Ben vancat ve trendline alıyorum gayet severek yiyorlar.