Friskies Yaş Mama Bim

salihaondag8

Arkadaşlar BİM'in yas mamasinin arkadaşımda kısır kediler içinde uygundur ifadesi geçiyor bu sizce doğrumu yani kısır bir kedi yiyebilirmi normalde yetişkin kedi yaş maması diye geçiyor ama kısır kedilere uygundur diyor hende Emib olamadım bir fikri olan varmı bu mama sizce nasıl

16 CEVAP

Cennet29

Bonacibo marka 12 li yaş mama 68 tl. Tanesi 5,5 falan. Bence içeriği daha temiz ve uygun fiyatlı.. Buna bakabilirsiniz 😇