Friskies Yaş Mama Bim

salihaondag8

Arkadaşlar BİM'in yas mamasinin arkadaşımda kısır kediler içinde uygundur ifadesi geçiyor bu sizce doğrumu yani kısır bir kedi yiyebilirmi normalde yetişkin kedi yaş maması diye geçiyor ama kısır kedilere uygundur diyor hende Emib olamadım bir fikri olan varmı bu mama sizce nasıl

16 CEVAP

yasminackz

başka marka önerenleri anlamıyorum imkan olsa zaten böyle bir soru gelmez. hiç vermemek yerine imkan dahilinde vermek en iyisi bence. Eskiden kötülediğim felix friskies yaş mamalarını bende alıp veriyorum kedim kısır bir süredir veriyorum zararı dokunmadı. çoğu zaman marketlerde felix indirime giriyor onlara da bakabilirsiniz ben indirimde geçen 6 tlden stokladım felixi.

esmaaa1

İçeriğine bakılmalı tabii ama üstünde yazıyorsa uygundur bence

salihaondag8

İçerik kısmında uygundur diyor yetişkin ve kısır kediler için de uygundur yetiskin kediler içinde uygundur diyor bende fikri olan varaa soruyum dedim yinede sağolun

salihaondag8

Doğrudur ama benim bütçen ancak ona yetiyor yani 5 liraya onu alabiliyorum sadcee yaş mamaya pek bütçe ayiramiyorum kutu mamayifa zor aliyotum çalışmıyorum okumuyorum arada çalışıyorum ve elime geçen harcliklarla alıyorum bakıyorum onfsn yani bende isterim onları kullanmak ama elden hu geliyor üzülüyorum ama yapcak bişey yok bide yeniden zam gelmiş napacam bilmiyorum sizin durumunuz iyi olunva beni anlamıyor olabilirsiniz ama yimede fikirlerinizi için sağol

Deniz1741

Uygun olsa bile friskes vermeyin berbat bir yaş mama. Hatta whiskas, felix gibi yaş mamalar da vermeyin. Onun yerine scheir, nutri feline, nd, miamor belki meo gibi yaş mamalar tercih edebilirsiniz.

salihaondag8

Cidden çok üzülüyorum ama herşey zam. Öyle olunca elden bişey gelmiyor uygun mama alıyorum

Youtube da volipet kanalı var orada görmüştüm yaş mama incelemelerini bu markad a vardı et ve hayvanlar türevler %4 ü tavuk, tahıllar, mineraller ve çesitli şekerler, katkı maddeleri vs var şeker çok zararlı kediler için zaten içeriği zayıf yaş mamalar genelde Whiskas, felix ,friskies hepsinde nerdeyse şeker ve katkı maddeleri dolu

Deniz1741

yasminackz, Soruda maddiyatla alakalı bir durum görmediğim için kendimce zararlı olduğunu belirttim ve önerimi yaptım. Kimsenin maddi gücünü bilemem. İmkanı olup da bunları kullanan, zararlı olduğunu bilmediği için kullanan da çok var. Öneri yapmamdan daha doğal ne olabilir. Maddiyatım şu kadar denseydi veya öyle bir şey görseydim bunları önerip öbürleri berbat diyecek kadar da kötü niyetli biri değilim. Tabi ki gücü yoksa imkan dahilinde verilebilir aç kalmasından iyidir bende bu bilinçteyim.

Aynen maddiyatlı bi soru yok burada ve ileride o mamalar diş etine ve sağlığına zarar verir şimdi zarar vermiyorsa bile o yüzden ben de yani onlara yakın fiyatlı başka mamalar önerdim

ZemGi

İçerigi cok harika değil ama imkanınız oysa tabiki verebılirsiniz. Bende az önce aldım veriyorum arada bir sorunla karsılasmadık, sıgır etli olan daha güzel bilginiz olsun.
4.95 ₺ fiyatı gayet uygun

Onecupmocha

Paketin üzerinde sterilize yazıyorsa kısır kedilere verilebilir demektir.

salihaondag8

Cevap verecek yokmu

selinay41

Ben kedime alıyorum bime geliyor hep frieskes yaş mama benim kedim kısır severek yiyor hakmarda da felix yaş mamalar oluyor 8-9 TL civarı onlar bi tık daha iyi bakabilirsiniz

Cennet29

İlla yedirecekseniz felix yedirebilirsiniz. Whiskas ve friskiesten daha iyi.

Onların yerine nd, felicia, bozita, naturea, matisse, gimcat, mera, carny ve nutri feline markalarını öneririm