Dışkılama Problemi Olan Kedime Hangi Mamayı Yedir Meliyim??

BanuYuzgec

Merhaba yaklaşık iki aydır kedi bakıyorum ve eve geldiği günden itibaren dışkılama problemimiz vardı son zamanlarda düzelme gösterdi. Mama olarak royal canın kitten veriyordum fakat çokta besleyici olmadığını öğrendim orijene geçtim onda da dışkılama problemi tekrar başladı şimdi N&D tahılsız almayı düşünüyorum fakat yüksek protein oranından ötürü aynı sorunu yaşar mıyız?

3 CEVAP

ursaminor

Nasıl bir problem yaşıyorsunuz?
Yani ishal mi? Kabızlık mı? Anlayamadım ben.

BanuYuzgec

Geldiği günden itibaren dışkısını kum kabının dışına yapıyordu daha sonra istemsiz olarak dışarıya düşürdüğünü farkettik veterinerin dediğine göre anüsü tam kapanmıyormuş ve zamanla düzelir dedi düzelmeye başlamıştı fakat orijen kullanınca aynı sorun başladı

BanuYuzgec

Geldiği günden itibaren dışkısını kum kabının dışına yapıyordu daha sonra istemsiz olarak dışarıya düşürdüğünü farkettik veterinerin dediğine göre anüsü tam kapanmıyormuş ve zamanla düzelir dedi düzelmeye başlamıştı fakat orijen kullanınca aynı sorun başladı