Yeme Garantili

minnakkediler

Arkadaşlar kedime proplan kullanıyorum ama zevk alarak yemiyor gibi hissediyorum paketi bitmeden yeni bir mamaya geçmeyi düşünüyorum hangisini önerirsiniz kedim 6-7 aylık

6 CEVAP

aek

bende pro plan kullanıyordum acana spariş verdim orijen acana üstüne mama yok deniyor araştır bence

farklı mamaların numunelerini talep edebilirsiniz sitelerinden yeme garantili olsun istiyorsanız. brit care orijen acana bunların sitelerinden numune talep edebiliyorsunuz. nd'de oluyor mu bilmiyorum.

benim kedim de proplan'ı çok istekli yemiyordu brit care'den numune talep ettik ona saldırdı ama kediden kediye değişiyor damak tadı.

Friolero

Benim kedimin en sevdiği mama acana. İlk açar açmaz kıtır kıtır yemişti. Diğer mamaları öyle iştahla yemiyor.

eltarcin

Pro Plan'ı bırakın.
Önerebileceğim markalar :
-İnsinct
-Go!
-Orijen
-Acana
-N&D
-Brit Care
Numune talep edip kedinizin damak tadını bulabilirsiniz.

DogaM

Benim kedilerim Orijen ve Nd'ye bayıldı. Acana'yi ilk önce isteksiz bir şekilde yediler, sonra alıştılar. Ama özellikle Orijen'e bayıldılar.