Petlebi Sipariş Onayı

salihaondag8

Arkadaşlar ben petlebiden bugün mama sipariş ettim pazartesi onaylaniyormus ozaman sabah 9 da arıyorlar onay almak için biz telefonu acmazsak sipariş hemen ipta olurmu yoksa akşama kadar bı jac kere ariyorlarmi yani gün içerisinde bir kereden fazla ararlar femi onaylıyor musunuz diye bu konuda fikri olan varmı siparişim onaylansin istiyorum

10 CEVAP

salihaondag8

Sabah 9 da çok erken arıyorlar yetisemezsem bidaha aramazlarsa siparişim iptal olmaz demi illaki ariyorlarmi bidaha eğer telefonu acmazsak

salihaondag8

Cevap verecek yokmu

stellabennett

neden onaylama var ki anlamadım direkt sipariş veriyorsunuz bitiyor diye biliyordum benim öyle oluyor

ZemGi

Siz arayın onaylatın siparişi herhangi bi sorun olmaz

Palyaco

Kapıda ödeme aldıysanız onay için ararlar veya alamazlar kredi kartıyla direk aldıysanız alamazlar pazartesi kargo olur

salihaondag8

Kapıda odem yaptım ben daha önceden buradan aldım işte sabah 9 olunca arayıp onay alıyorlar onayladim diyince kargoya veriyorlar onay almadan sipariş olmuyor iptal ediyorlar galiba illaki onay aliyotlar öyle sipariş oluyor işte bende onu soruyorum yaminonay için akşama kadar ararlarmi yoksabhir kere mi ariuotlar hadi o an yetişemez göremezsem siparişi iptalmi ederler

salihaondag8

Yoksa bir kere daha mı ararlar yani iki kere ararlar demi hemen telefonu duymadım diyeiptal etmezler

atay

size ulaşana kadar bir kaç kez arama yapılıyor, merak etmeyin.

salihaondag8

Ayni Gün içinde bir kaç kez arama yapiliyormu doğrumu anladım peki o gün gun içinde hiç açmadım diğer gün iptalmi oluyor onu sormuştum

salihaondag8

Bı kaç kez ariyorlarsa iyi ozaman valla ama onay almadan olsa daha mantıklı ama yapcak bişey yok