Tahıllıdan Düşük Tahıllıya Geçiş

stellabennett

tahıllıdan tahılsıza ya da tahılsızdan tahıllıya geçince sorun olabiliyor diye biliyorum peki tam tahıllıdan düşük tahıllıya geçince de sorun olur mu ağır gelebilir mi mamalar Royal ve Nutri

8 CEVAP

Palyaco

Royal nutri aynı tahıllı ikiside bir sorun olmaz

stellabennett

@Palyaco teşekkürler

Ben düşük tahıllı kullandım hep şimdi tahılsız kullanıyoruz düzenli mama geçisi yaparsaniz sorun yasamazsınız

Ben bir hafta yerine 10 gün kadar falan uzun tuttum geçişi ishal vs sorun yaşamadık

gece18

Ben proplandan meraya geçtim. Bir sorun yaşamadık.

stellabennett

@180280514 mama geçiş sürecinde yaş mama vermeye de devam ediyor musunuz

stellabennett

@gece18 diğer arkadaşa sordum size de sorayım mama geçişinde yaş mama kullanmaya devam ettiniz mi

stellabennett

@180280514 yaş mamayı sormamın sebebi de bir yerde mama geçişi sürecinde başka bir şey kullanmayın yoksa kediniz alışamaz gibi bir şey okumuştum da