Kedimin Kulağı Kaşınıyor

eminetunc

Öncelikle merhaba, şehir merkezine uzak bir yerde yaşadığım için sormak istiyorum. Kedim sol kulağını sürekli kaşıyordu. Işıkla baktığımda iki kulağınında temiz yalnızca sol kulağın hafif ışıltılı olduğunu gördüm. Bu neden kaynaklanıyor olabilir. (Evden dışarı çıkmıyor.)

1 CEVAP

IIREMMM

Kulaklarını daha önce kulak temizleme suyuyla temizlemiş miydiniz hiç(pamuğa losyondan sıkıp temizleyebilirsiniz temin etme şansınız varsa),dışarıdan temiz gibi görünse de aslında içinde kalıntı olabiliyor,kulak uyuzu falan olur mu emin değilim veterinere danışma şansınız varsa bir sorun,hemen götüremezseniz bile whatsapptan kedinizin kulağının resmini atabilirsiniz ona göre götürürsünüz en azından,geçmiş olsunn :)