Yeni Doğum Yapan Kedim İçin Önerdiğiniz Vitaminler Nelerdir?

Volkancan39

Yeni doğum yapan kedim için önerdiğiniz vitaminler nelerdir

2 CEVAP

Emirckr

Bizimki 4 bebek büyüttü herhangi bir vitamin kullanmadık ama dengeli bir beslenme yaptık devam da ediyoruz
N&D Tavuklu Narlı Kitten yaş mama ve Schesir Tavuklu Aloe Veralı Kitten yaş mama kullandık değiştirerek
Aynı zamanda özellikle tavsiye ediyorum Acana First Feast kuru maması da hem doğum sonrası toparlanmaya hem de tüylerde gözle görülür bir parlaklığa çok yardımcı oldu
Biz kuru mamayı yavrular için almıştık ama annemiz de çok severek yedi :)
İlk zamanlar sık emzirdiği için biraz kilo kaybı yaşadı ama 1-1.5 ay sonunda toparladı

Biz vermedik ama önerilerde okumuştum kimileri kalsiyum macunu da verin diyordu hem süt arttırımı hem de vücuttaki kalsiyumu dengede tutma açısından

Okan3439

Yavrular sütten kesilene kadar kitten maması kullan bence ek vitamin vs konusunda bişey diyemiycem