Yeni Yavrularim

Volkancan39

Anket

%70 ve üzeri
(3 oy)
%30 ve aşağısı
(3 oy)
Toplam (6 oy)

Annede babada safkan british renkli göz, olan yavrularda 4 farklı renk var gözlerinin renkli olma ihtimali nedir ?

3 CEVAP

Okan3439

Siyahta renkli göz olmuyor bildiğim kadarıyla diğerlerinde olabilitesi var bence ayrıca yavrular çok güzelmiş :)

ZemGi

Benım kedümde siyah scottish kehribar göz, baba gri kehribar göz, bebekler lynx poınt mavı göz 3üde hemde dedelerine cekmısler 😊

Okan3439

İleride bende düşünüyorum çiftleştirmek safkan bi maine coon bulursam 😀 şuan daha çok küçük