Kedi Vitamini Nasıl Kullanılır

Elifdmr

Arkadaşlar kedime vitamin aldım. Nasıl kullanmam gerekiyor bilmiyorm. Yardımcı olursanız sevinirim

9 CEVAP

berkdoan

İsterseniz kapağını açıp yaklaştırın kedinizin burnuna doğru o koklayıp yer bebek emzirir gibi ya da 2-3 cmlik bir kısım sıkın tabağa oradan da yer.

Gonderwal

Merhaba Elifdmr ^.^,
Eger sadece bu macunu aldıysanız 2 günde bir ,bir ufak sıkımlık verebilirsiniz.Macunu hafif sıktıktan sonra agzına yaklaştırın, o zaten kokusunu alıp yalayacaktır.Bu sıkım maksimum 5-6 cm e gelmeli -.- Aldıgınız paste daha çok kedi tüy saglıgını destekler :) Eger kapsamlı bir vitamin destegi istiyorsanız Gimcat Multivitamin Paste de kullanabilirsiniz bu paste bitince , veya tüylerinin dökülmesi sorunsa 'natur brewest yeast' tabletini de deneyebilirsiniz :)

Sevgiler ve kedinizle birlikte mutlu yıllar ^.^

aek

kokladı kokladı kalkıp gitti :))

Elifdmr

Tesekkur ederim yaa

Elifdmr

Bende tırnakları güçlensn diye aldım biotin içerikli falan ya

Sdatygr

Merhabalar gimcat vitamin tabletini aldım ama kendıme nasıl verıcegımı bılemıyorum bılen varsa soyleyebılırmı

pablopicasso

Tüpten sıkıp denedim, mamasına sıkıp denedim. Fakat minnoşum tenezzül edip yemedi. En son parmağıma sıkıp denedim😊Şapur şupur yalayarak o şekilde yemeği sevdi. Ben de öyle yediriyorum. Yeter ki yesin😺

FeyzaZeynep

Tüpten direk verebilirsiniz yemezse patisinin üstüne sürerseniz yalama ihtiyacı duyup yiyecektir.

nil7

Ben direk avucuma sıkıyorum azıcık hemen bitiriyor zaten 😊