Köpek Neden Bacağımı Yaladı?

Coconutbey

Merhaba bugun bir tanıdığımızın evine misafirliğe gittim. Bahçede köpeği var çok tatlı köpeği sevdim bacağımı yaladı. Sebebi ne olabilir çok merak ettim.

6 CEVAP

aslihan_e

O da sizi sevmiş.

GzdeAkbuz

Hem kokunuzu hemde tadınızı aklına kazımış küçük dostunuz koku hafızası ile tat hafızasında sizi kolay unutmaz artık dostane bir yaklaşımda bulunmuş kısaca

BiciriginAnnesi

Köpeklerin iç güdüleri çok farklı sevdikleri insanlara çok sıcak yaklaşırlar anlamış sizin onu çok sevdiğini ,o da sizi çok sevmiş :)

blue_hpood

ne kadar uzun sürdüğüyle ilgili değişir: sizi baskılamaya çalışmış olabilir ya da iletişim başlatıyor olabilir. köpek beden dili öğrenmek açıklamanıza yardımcı olabilir. ben de aşırı köpek seven bir insanım, kral köpek ailesi sayesinde artık köpeklerle konuşmadan anlaşabiliyoruz, tavsiye ederim:)

Coconutbey

Oyy kıyamam ya öyle mi bi köpeğim olmasını da çok isterdim çok dostane canlılar

Yolo

Köpek beden dili olabilir sevgi anlamında