Köpeğim Kemik Yuttu

gunestuana

selam herkese bu gün sofrayı toplarken köpeğim benim sandalyeye çıkmış ve tavuk kemiğini kaçırmış daha aldığını gördüm ve yanına koştum kemiği çektim ama baş tarafı ağzında kaldı onu da çiğnemeden direk yuttu intarnetten baktım ama korkunç şeyler söylüyorlar öluma kadar yolu varmış ne yapmam gerekiyor bilen varmı daha önce başımıza geldi 2 gün sonra kustu ve çıkardı ama ne bilim böyle şeyler diyince telaşa kapıldım birşey olurmu

2 CEVAP

IIREMMM

Bence veterinere danışın,en iyisini onlar bilir.

aslihan_e

Baş tarafında kıkırdak var ve kemiğin başa yakın kısmı da yumuşak olur. Onu sindirebilir. Sorun olacağını sanmam.