Kedi Macunu

Onecupmocha

Merhaba , yavru kediler için malt/macun kullanımı hangi ayda başlamalı acaba? Beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum🤗

5 CEVAP

Anonymus683514

Malt için tüyler dökülmeye başlayana kadar beklenebilir. Vitamin olarak ben gimcat kitten paste vermiştim bana geldikten sonra

Ebrnk

Ben ikisini de henüz iki aylıkken veriyordum 2 cm ve seviyordu ☺️

Onecupmocha

Teşekkür ederim 🦋

KimJeongguk

4 aylıktan sonra kullanılabilir diyor veterinerler fakat yavru olduğu için çok ve sık vermenize gerek yok. haftada 3 kez 0,5-1 cm kadar yalatsanız yeter bence.

Hatice68

Yavrular için vitamin macun var verebilirsiniz 4 aylıkta