Bir Bakar Mısınız ?

Pisagor

sokakta bir kedi var onu beslemek istiyorum ama benden hep kaçıyor bir patisi de sakat ne yapmalıyım ?

1 CEVAP

Gonderwal

Merhaba Saliha Nur ^.^ ,
Yaş maman varsa eger oldugu yerin yakınına yavaşça yaş mama koy ve bekle.Muhtemelen kokusuna gelir.Ayagı sakatsa ALO 153 'ü arayabilirsin ancak bulundugun şehirde yürürlülükte mi bilemiyorum.Bu numara hayvan ambulansı numarası..Eger yürürlülükte degilse bulundugun şehirin devlet veterinerini arayıp yardım isteyebilirsin.

Sevgiler ve mutlu yıllar..