Petlebi Alışverişim

salihaondag8

Arkadaşlar sipariş verdim onaylamış kendiliğinden kapıda ödeme olarak aldim arafilar sıkıntı yok dediler bugün kargoya verceklermis galiba demi bı bakarmisniz kaç gunfe gelirki ilk defa burdan biseyler alıyorum size sormakbistedim

5 CEVAP

salihaondag8

Peki sağolun saten şimdi paketlendi yazıyor yeni öyle diyor birazdan kargoya verirler galiba inşallah Çarşamba ya gelir dediğiniz gibi yapacam

salihaondag8

Şuan hazırlanıyor diyor gün içersinde kargoya teslim edilecek diyor Konya'da yaşıyorum yurtiçi kargoyla gelecekmiş kedimin mamasi bitti hemen gelirmi

salihaondag8

Cumartesi sipariş girmiştim

esmaaa1

Çarşamba günü gelebilir kedinizin maması bittiyse küçük paketlerde var ondan alabilirsiniz gelene kadar onu yesin

aslihan_e

En erken çarşamba gelir.