Kedimin Cinsi Nedir Acaba?

borayce52

Merhabalar.Benim profilimde de resmi olan bir kedşm var.Bugüne kadar tekir zannediyordum ama dün bir komşudan annesinin de babasının da cins kedi olduğunu öğrendim.Annesi muhtemelen Japanese veya American Bobtail ama babasını hiç görmedim ben taşınmadan önce kaçmış.Kedimin muhtemel cinsi nedir ?

4 CEVAP

SelinTuksal

Ben de sütlaç ve kömürü tekir sanıyordum, ama ankara ve calico kırması çıktılar. :)

Maliyar

Resim olmadan yorumlayamayız resim olsa bi ihtimal

Muhtemel cins diye birşey söz konusu olmaz bu durumda. 2 ırkın kırması olur. İkisinden de özellikler almıştır fakat tek bir cins adı altına alınmaz kediniz.

keremcenk

Resim Yok :D