Acil Mama Beğendiremiyorum Bakar Mısınız

Heratiko

Arkadaşlar denemediğim marka kalmadı ya bir türlü sevdiremedim ben 1 yaşındaki kısır kızıma. Ne olur böyle seçicilik konusunda deneyimi olanlar ne yedirdiler kedilerine hangi kuru mamaya hayır demedi paylaşabilir misiniz? Çok zor durumdayım artık maddi gücüm de yetmiyor her mamanın testerı yok ve bazıları 1.5-2 kgdan aşağı değil durmadan mama alıyorum hiçbirini beğenmiyor ne yapacağımı şaşırdım

16 CEVAP

Heratiko

Şu an bütçem nd segmenti mamalar için uygun değil diğerlerinin arasından seçmek zorundayım hem fiyatlara yetişemiyoruz hem de bebek var ikisine göre yaşıyoruz zaten 🐱

Somon yağımız da mevcut mamaya sıktığımda hiç yemiyor.

Selinay41 aslında şımarık değil çok düzenlidir beslenmesi kuru mama hariç… hangi saat yaş mama saati bilir beni uyandırır maltıdır yağıdır suyudur her şeyi düzenli bir bu mama seçme durumu işte