Köpek Cinsi

Friolero

Arkadaşlar az önce gözümüzün önünde bu köpeğe araba çarptı. Neyseki bir şey olmadı ama vete götürüceZ genede. Boynundaki tasma izinden önceden sahipli olduğunu düşündüm. Sahiplendirme ilanı açıcam ama cinsinden emin olmak istiyorum çünkü ilanda yazıcam. Cinsi alman kurdu mu??

6 CEVAP

Friolero

Teşekkür ederim cevaplar için.

Bu köpeği o gün sokakta bırakmak zorunda kaldım çünkü hiçbir barınak kabul etmedi. Eve de getiremezdim. Benden sonra başka biri bulmuş. İnstagramda gördüm. İletişime geçtik. Şimdi sahiplendirmeye çalışıyorlar. Cidden aklıma kaç gündür ondaydı. Çok sevindim :))

NazCelik

kırma alman kurdu yada sokak köpeği

sekersoytolga

Alman kurdu değil

sekersoytolga

Alman kurdu değil

canakavi

Alman kırması

YasaYasa

Kirma