Kedim Kızgınlık Döneminde Çok Bağırıyor

seymavc

6 aylık dişi kedim kızgınlık döneminde çok bağırıyor konuşuyor bunun geçmesi için kısırlaştırmak dışında ne yapmalıyım

1 CEVAP

Anonymus827062

Hiçbir müdahalede bulunamazsiniz. Yaşını doldurmadan mudahale zararlıdır. Zaten ilaç vs gibi şeyleri ilk kızgınlık dönemi geçiren ve küçük kediler için kesinlikle kullanılmıyor. Vücut kimyasina zarar verir...en doğrusu kızgınlık dönemini atlatması. Tüylerini islatin kendini yalasin oyalansin