Kedilerde Filgrastim

Kinpurb

Merhaba kedimin bağışıklığı aylardır düşük. Bütün viral hastalik elendi. Corona pozitif ama fip değil. Felv fiv negatif çıktı zaten. Kedim erkek ve yoğun kızgınlıkta bağışıklığı sürekli baskilaniyor. Zylexis 3 doz oldu vetomune verdim ama aksine bağışıklik düştü. Elimden bişey gelmiyor wbc 2.40 filgrastim kullanan var mı önerir misiniz

3 CEVAP

bazı durumlarda filgastrin kullanılıyor.ama dikkatli kullanılması gereken bir ilaçtır. baskılanma sebebini öğrendikten sonra kullanmak gerekiyor.

Kinpurb

Fip yok felv fiv de negatif çıktı kimsenin aklına başka bir şey gelmiyor. Kedim erkek ve yoğun kızgınlıkta aşırı saldırgan ve her yere çiş yapıyor. Aklımıza sadece kızgınlık geliyor 😢