Hormon İlacı

Kinpurb

Erkek kedilerde kızgınlığı baskılamak için malonin hormon ilacı kullanılabilir mi? Kullanan var mı? Aylardır bağışıklığı düşük kızgınlıktan hiçbir şey yukseltmiyor

2 CEVAP

Heratiko

Merhaba
Kızgınlıktan hiç çıkmadığı durumlarda yani bir ay boyunca ve daha fazla süre kızgınlıktan çıkamayan kediler için son çare olarak uygular veterinerler fakat böyle bir durum yoksa bağışıklık güçlendirici tedaviler önerirler. Takviyeler kullandınız mı? Takviyelerle yükselmezse zylexis ya da feliferon uygulayabilirler enjeksiyon feliferon beş doz olarak. Veterinerinize danışmanızı tavsiye ederim bağışıklık yükseltmek için öncelikle

Deniz1741

Bence yapılmamalı. Yan etkileri oldukça fazla. Tabi veterineriniz daha iyi bilir ama zylexis ya da feliferonu bende öneririm bağışıklık yükseltmek için.