Giffy Somonlu Köpek Maması

BuzCarlos07

Artan mama fiyatlarından dolayı en fazla 300TL olan bir mama arıyorum giffy markasının somonlu mamasının yorumları iyidi kullanan var mı veya 300TLyi geçmeyecek somonlu mama önerisi olan var mı?

5 CEVAP

GzdeAkbuz

Scafiyy Köpek Mamasına bakın he ps ib ur ada da uygun fiyatı Kedi Mamasını aldım geçen

dilanbulent

İnanılmaz kötü bir mama bu. Bunlar ancak sokak hayvanlarına alınıyor içerikleri iyi değil ama en azından karınları doysun diye. Bu devirde 15 kilosu 300 liraya satılan mama alınmaz. Resmen köpeğinizi kendi ellerinizle hastalıklara itmiş olursunuz uzak durun bu tarz ucuz mamalardan.

BuzCarlos07

Yani bende nd acana vermek isterim ama maddi durumum yüzünden olmuyor

Bbrc

Proplan somonlu var doktor önerdi bize fiyat olarak da çoğu zaman indirimde oluyor

Superisi814

Ekonominin farkındayım.Ancak bu mama , arkadaşın belirttiği gibi , cidden berbat.Yorumlarda da okuyabilirsiniz.
Benzer fiyat bandında daha kaliteli mama bulabilirsiniz.
Ayrıca ND premium mama ancak benim kedime hiç yaramadı.Fabrika her ay bedava gönderse, kullanamam.Ama bu kadar kötü mamayı yemeyi red edebilir ya da biraz daha ileride iç organlarında hasara sebep olabilir.