Dışkı Çokluğu

efruzg

Sitede bi kaç ay önce bi cevap okumuştum soruyu ve cevabı hatırlayamadığım için tekrar soruyorum..kedimizin mamasını değiştirdiğimizde dışkı çokluğu mamanın kediye yaramadığınamı işarettir? Mama değiştim ve çok çok fazla yapıyor tuvaletini anlamadım bugün severkende farkettim daha düne kadar birşey yokken şimdi üstüm hep tüy oldu :((

2 CEVAP

MinelG

Eskisine oranla tüy dökümünde artış ve çok sık dışkılaması mamanın yaramadığını gösterir

Elifdmr

Bende bir yerde okumuştum dışkı çokluğu manasının tahıl oranın yüksek olmasıyla ilgiliydi dolayısıyla iyi Mama değil vitamin değerlerini karşılamadığından tüy döküyor olabilir