Nolur Cevap Verin

Elvang35

Ne olabilir bu kedimin karın kısmında

3 CEVAP

Beyzakumsalll

Keşke bilgim olsa biyerlere sıyırmış olabilir mi hani çokta mantar gibi durmuyor ama inanin bilmiyorum sanki sıyrık gibi biraz daha uzaktan cekseniz

Klimt

Son zamanlarda fazla kaşınıyorsa mantar olma ihtimali yüksek. İhtimal tabii ki, uzman değiliz. Geçmiş olsun, umarım yakın zamanda iyileşir.

ahsenr

O kırmızı şey kedinizin memesi değilse siğil olabilir yada deride oluşan lezyon filan mantar riskide olabilir ama mantar givi durmuyor daha çok deride oluşan enfeksiyona benziyor kremlerle ve daha çok kaşımaması için önlemler alırsanız daha kolay iyileşecektir