Mama Değişikliği

Elvang35

Kedim kısır ilk kısırlaştığında kısır mama yedi 6 ay boyunca sonra kısır olmayan bi mamaya geçtik son 4 aydır normal mama iyiyo ve 3 kere mama değişikliği yapmak zorunda kaldım. Şimdi tekrar kısır mamaya geçmek istiyorum çünkü diğer mamalar pek yaramadı. Proplan kısır mamaya geçmeyi düşünüyorum 4 ay aradan sonra bi sorun olur mu. Deri sorununa falanda iyi gelir mi?

2 CEVAP

Alican4114

Bi sorun olacağını düşünmiyorum bende kedime 2 ay kısır kedi maması verdim, şuan Royal canin fit 32 veriyorum, tüylerine çok iyi geldi ayrıca kilo dengelemesi içinde çok iyi bir ürün, öneririm sizede

iremnart

Yeni mamanın eski mamasıyla karıştırarak verilmesi tavsiye ediliyor. Öyle yaparsanız bi sorun olmaz bence