Kedimin Dışkısı Cıvık Ne Yapabilirim?

merhaba kedimin dışkısında çok yumuşaklık var cıvık yani ama öyle abartı bi ishal değil soğuk havalardan olabilir mi çünkü herhangi bi bişey yapmadım :(
sadece suyuna bunu kullanmaya başladım bundan olabilir mi ne yapabilirim?

8 CEVAP

Palyaco

Malt desteği verin diski yumusamasi için care damlattinizi vermeyin

amillaaa

Probiyotik kullanabilirsiniz, tanesi 10-15 lira oluyor genelde. Günde 1 kere olmak üzere 3-5 gün kullanılıyor. Sindirimle ilgili sıkıntılarda sık kullanılır, deneyebilirsiniz.

Deniz1741

Yoğurt yiyorsa yoğurtta verebilirsiniz.

damlanın bi zararı olur mu ki sonuçta tüy için

Hatice68

Haşlanmış tavuk verirsen bir nebze olsun işe yariyor

ILovePets

Haşlanmış ve tuzsuz patates de işe yarayabilir 1 ve ya yarım patates doğra güzelce haşla ve küçük bir bardak altlığının içine koy, tuzsuz ve yapsız olmasına çok çok dikkat et.

ILovePets

Haşlanmış ve tuzsuz patates de işe yarayabilir 1 ve ya yarım patates doğra güzelce haşla ve küçük bir bardak altlığının içine koy, tuzsuz ve yapsız olmasına çok çok dikkat et.

Balimlilac

Aylardır uğraştığım hadise.viyo ımmune 14 adet ayrıca doğal mümkünse ev yapımı kefir hergün 1 yemek kaşığı. Ancak böyle düzeltebildim ben. Kefir çok ama çok işe yaradı.