Proline Kokusuz Kum Kullananlar

MERQ

Arkadaşlar, Proline kokusuz bentonit kumdan 20 lt sipariş verdim, sürekli kullandığım kumdur. En son 2 ay önce kullanmışımdır. Gelen kumda gri bentonit oranı neredeyse yüzde 80, kum iyice siyaha çalmış. Paketi boşalttığımda ağır bir plastik kokusu sardı etrafı, yanık lastik gibi, kumun içi de çer çöp dolu bu ne rezilliktir? Yanlışsam düzeltin zaten üzerinde beyaz bentonit de yazmıyor, önceden yazıyor muydu? Hiçbir markaya güvenemeyecek miyiz? Hemen hemen her üründe hem fiyatları yükseltiyorlar hem kaliteyi, gramajı düşüyorlar. Denetim mekanizmasının olmadığı, ne salak bir ülkedir burası arkadaş altın fiyatına kimyasal atık kumlara para saçıyoruz...

2 CEVAP

KimJeongguk

Vancat aktigif karbonlu kullanıyorum 1.5 yıldır beni asla hüsrana uğratmadı hiç bir konuda. Koku hapsi, Topaklanması çok çok iyi bir kum.

Palyaco

Paticat veya sandy veya biopet aktive ve vancat aktif karbonlu daha iyi pez.shop.da indirimde onlar daha sağlıklı deneyin derim