Melek Balıgı Ve Glowlight

Baliksever

Merhabalar 2 gün önce akvaryum ve balık aldık.Balıklarımız ayrı olarak cinsti ve adama sorduğumuzda birbirini yemez demişti.Bugün baktığımda Yetişkin melek balığım bir adet glowlight cinsi yavru balığımı yemişti.Fakat melek balığımız o gün pek yem yiyemedi.Acaba aç olduğundan mı balığı yedi yoksa cins farklılığından mı?Ayrıca bu soruya göre melek balığımı o akvaryuma koyacağım.Lütfen deneyimliler cevap yazsın

4 CEVAP

Ozgekakis

Büyük balık küçük balığı yer :) ister kendi cinsinden olsun ister başka eğer diğer melek balığı yavruysa onu da yer,cinsle alakası yok

Baliksever

ACİLLLL

emreovec

Melek balıkları ağızlarına giren herşeyi yer. glowlight tetra küçük balık. İlla tetra besleyeceksen Kardinal Neon Tetra ve siyah tetra besleyin.

ursaminor

Evet bunların sadece adı melek. kendileri üstün bir carnivore. Beni koy beni de yer :D