Mama Önerisi

keremcenk

Yavru Köpek İçin En iyi Mama Hangi Marka ?

5 CEVAP

SelinTuksal

İnstinct, açık ara. Ama lütfen eski sorulara yazdığım cevaplara da bakın şuan yazamayacağım (benim veya cotontzu_siri'nin de cevaplarını dikkate alabilirsiniz.

Feronia

Köpeğinizin cinsine, hareket durumuna, ayına bağlı olarak değişebilmekle beraber Türkiye'de bulabileceğiniz en iyi köpek maması Orijen Freeze-Dried. Yalnız Orijen'in freeze-dried ödülleriyle karıştırmayın, bu gerçekten mama.

SelinTuksal

Yakın tarihte hiç köpek mama önerisi yazmamışım, buraya yazayım o zaman. Sırasıyla,
İnstinct
Orijen
Acana
ND balkabağı serisi
Diğer ND ler

keremcenk

Teşekkür Ederim

Lucky35

Brit Care..Kesinlikle tavsiye ederim..İçeriği çok kaliteli ve tahılsız..