Kedim Düzeldi :)

Senaguler00

Ilk öncelikle mutlu yıllar. Bir hafta önce kadar kedim hastalandığı için bu hesabı açtım tamamen bilgi almak için. Soru sordun "KEDİM ÇOK HASTA" diye ve hepiniz cok yardimci oldunuz. Sizler olmasanız belki de Poruş çoktan aramızdan ayrılacaktı. Beni bilgilendirdiginiz icin ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim :) Poruş su an kendini toparladı cok şükür :)

2 CEVAP

Bu habere çok sevindim umarım artık güzel ve sağlıklı bir hayatı olur ve hep birlikte olursunuz :) :)

Senaguler00

Cok teşekkür ederim insAllah :)