Kedi Davranış Terapisti İstanbul

Mikiiii

Arkadaşlar bundan 1 yıl önce kedim de agrasif bir saldırganlık durumu söz konusu oldu yılın aynı aylarında yine tekerrürü etti normalde composure diye bir takviye gıde kullanıyorum kedi sakinleştirici ama Ağustos ayında bir 15 gun tatile gittim kedim yine saldırganlaştı bu süreçte yalnız değildi ablam evdeydi 3 müz yaşıyoruz bir evde durumun tibbi yönünü araştırdık bir sıkıntı çıkmadı stresten miş kedi davranış terapistine gitmek istiyorum ancak fiyatları yüksekmiş İstanbul içi önerebileceğiniz biri var mı o da bizde çok yorulduk ya da tedavi görmüş bir kediniz var mı bu şekilde düzelen

3 CEVAP

Golge_Hera

İnstagramda @beneklimorkedi hesabını görmüştüm. Memnun kalanlar vardı. Umarım kedinize iyi gelir.

KravatliKedi

Kendiniz yazıp kendiniz çizmeyin kardeşim adam gibi ücretli reklam verin

Golge_Hera

Bana mı dediniz, üstüme alınmalı mıyım anlamadım. Eğer bana yazdıysanız cevap hakkı düşer. Bir soru sorulmuş. Ben de bilgim dahilinde cevap verdim. Saçmalamayın…