Hormon Aşısı Yaptıran

Kinpurb

Merhaba hormon aşısı öneren var mı acaba? Kedimin aylardır bağışıklık düşüklüğünden kisirlastiramiyoruz. Hormon aşısı deneyip bir de öyle tekrar kan verip bağışıklığa bakmak istiyorum. Önerir misiniz? Bu arada kedim erkek

2 CEVAP

amillaaa

Ben dişi kedime iki kez yaptırdım. İkincisinin etkisi geçmek üzereyken kısırlaştırmaya götürdüm fakat bağışıklığı çok düşük çıktığı için ameliyat ertelendi. Bağışıklığı yükselene kadar bir kez daha hormon yapalım dedim olmaz dediler. Tek seferlik olabilir ama.
Bağışıklık güçlendiriciyi denemişsiniz fakat ben de bağışıklık düşüklüğü sebebiyle kedimi kısırlaştıramadığım için bizim uyguladığımız çözümü deneyeyim, belki denemek istersiniz. 19 Haziran'da bağışıklığı düşük çıkmıştı. 12 Temmuz'a kadar her gün Petimmunex verdim 2 mililitre. 13 Temmuz'da bağışıklığı yeterli düzeye çıkmıştı. Yani 3 hafta gibi bir sürede toparlanmış oldu.

Kinpurb

Not... Kedime felv fiv , calisivirüs herpes PCR ile bakıldı negatif çıktı. Mart ayında baktiemistim. Vetomune verdim 3 doz zylexis oldu ona rağmen bağışıklığı yükselmiyor. Fip elendi çok şükür.