Kedi Kumu Önerisi

Ardfrt

önerebileceğiniz kedi kumu varmı??

16 CEVAP

GzdeAkbuz

Vancat , Magicsand güzel kumlar Proline kumundan pek memnun kalmadım adı bilindik sadece ondan daha iyi kumlar var

esmaaa1

Ben Lindocat kullanıyorum pro line da kullandım ama lindocat daha iyi fiyatı da ikili alınca uygun oluyor

esmaaa1

Kesinlikle pro line adı var sadece koku yapıyor ve topaklanması bana göre çok kötü

Azirovka

Kesinlikle magicsand alma. Deniz kumunu alsan çok daha iyi. Gördüğüm en kötü kum. Vancat ise aşırı tozuyor, topaklanması ve kokuyu emme gayet güzel. Şuan reflex aktif karbonlu kullanıyorum. Kokuyu emme, topaklanma güzel fakat o da vancat gibi tozutuyor. Ben de tam anlamıyla bulmuş değilim. Bir sonraki denemem lindocat olacak

Alexkitty

Yazlıkta bol bol tecrübe ettim hataya ilk gizmo ile başlayıp vancat ile devam edip adını şu an unuttuğum satıcının överek verdiği adını hiç duymadığım bı kumla devam ettim. Mycat aktif karbonlu tek kullandığım kum. Daha önce de çok kum denedim ama ennn en memnun kaldığım Mycat ince taneli

findikiz

Mycat nova sensitive oneririm topaklanmasi cok iyi, koku konusunda problem yasamadik. Tozutma minimum duzeyde

Ardfrt

yaklaşık 2 yıldır lindocat kullanıyorun vancat olsun vb markların çoğunu denedim lindo cat den çok memnundum ama o kadar bozduki topaklanması olsun tozutması olsun berbat oldu şimdi reflex ince taneli hassas kediler için parfümsüz topaklanan kedi kumu kulanmaya başladım ama kedimin patilere okadar çok yapışıyorki her yerde kum görmeye başladım ever clean aldım daha denemedim duruyor ama çok pahalı 6 lt 335 lira verdim ve kedimin kum kabı 10 lt olduğu için iki tane almam gerekiyor ve 670 tl bir kum için çok pahalı bence

Okan3439

Van cat aktif karbon kullanıyorum tozutma biraz var evet ama topaklanma ve koku emmesi çok iyi

stellabennett

EuroCat kullanıyorum ben memnunum koku yok toz yok topaklanma aşırı iyi değil ama kötü de değil 8/10

ZemGi

Vancat, bu ara Mır mır kullanıyoruz, ne koku, ne patiye yapısma nede dagılma yaşamadık hiç, 10kg lık 10 pkt stokladım, aldıgım petshopta 100 tl idi. Aşırı memnunuz

Ardfrt

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim dediniz kumları mutlaka alıp deneyeceğim:)

SCIENCEMIL

gerçekten kum bulmak çok zor. Net bir marka önerisi olan var mıdır? Bir de şu pahalı kendi kendini temizleyen düzenekler var, onları önerir misiniz? Kullananlar tecrübelerini paylaşırsa seviniriz.

Okan3439

Magicsand aktif karbonlu da güzel çıktı geçen hafta ********dan aldım 20kg 96tl gibi uygun bi fiyata tavsiye ederim

Yumosi

Çam peleti öneririm.

Ardfrt

???