Kedim Yerlere Tuvaletini Yapıyor

Kedim doğum yaptıktan bi süre sonra tuvaletini başka yerlere yapmaya başladı sürekli aynı kumu kullanıyorum hergün temizliyorum sizce neden yapmış olabilir?

4 CEVAP

gunestuana

huzursuzluk doğumdan sonra stres altında olduğunu hissediyorsa yapabilir stresini azaltmak için daha çok ilgi ve sevgi versen iyi olur

Öneriniz için teşekkür ederim :)

Sevgi hariç şöyle bir durumda oluyor. Geçen ay benim kedimdede aynı sorun oldu kedim erkek ama. Ve idrar yollarında sorun varmis. O yüzden yapıyormus. Bı müddet tedaviden sonra hicbirseyo kalmadı. İlk gün yapılan ignelerden sonra bile farketti direk

Teşekkür ederim yaklaşır bir aydır devam ediyor ben de veterinere götüreyim söylediğiniz gibi belki iyi gelir