Kedim Hırçınlaştı!

uzaydakikedi

Merhaba yarın itibari ile tam 6 aylık olacak 2 tane erkek kedim var. 2-3 gündür her iki kedim de hiçbir sebep yokken bize karşı saldırgan tavır göstermeye başladı. Ya elimizi fena şekilde ısırıyorlar ya da derinden tırmalıyorlar. Bunun sebebi nedir?

3 CEVAP

SelinTuksal

Bence kedileriniz baba olmak istiyor :)

Edademir

Bizim kisi dişi oda çok hırçın ellerimizi tirmaliyor normal geliyor artık bize.

emreovec

Yapabilirler. Benimde kolum bazen yara bere oluyor. O istemediğinde seversem, sıklıkla tamamen güdüsel olarak diş kaşıma ya da avcılık oyunu oynamak için yapıyor. Bende hemen ilgiyi bırakıyorum. 2 dakika sonra mırnav mırnav sırnaşıyor. O gibi durumlarda ilgiyi azaltın.