Yavru Kedi Maması

brusvan7

arkadaşlar 2-3 aylık kediye reflex PLUS tavuklu yavru kedi maması düşünüyorum nasıldır nedir bilgisi olan kulanan var mı acaba ?

9 CEVAP

SelinTuksal

Tek kelime: berbat. O fiyatlara en yakın profine var. Ancak bütçe olarak bi tık üste çıkabilirseniz ND düşük tahıllı. Vaktiniz varsa evde kendiniz mama yapabilirsiniz.

pisicikpisicik

proplan-royalcanin-hills mamamnın kitten mamasını verin,tüyleri yumuşacık olur,isal olmaz,ayrıca haşlanmış tavuğun beyaz göğüs etinide verebilirsiniz,haftada 1 gün haşlanmış yumurtanın sadece sarısı,beyaz peynir,yoğurt ek olarak verilebilir

SelinTuksal

Pisicikpisicik
Önerdiğiniz mamaların 1 kere olsun içeriklerine baktınız mı?..

Dsans

ND dusuk tahıllı kitten var mı ki ? Yetişkin kediler için var diye biliyorum..

ND dusuk tahıllı kitten yok.

eltarcin

Selin'e katılıyorum. Bir defa olsun kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyip içeriğine veyahutta Hayvan deneyi yapılıyor mu, GDO/katkı maddesi var mı diye baktınız mı?

Mirabella

Bonacibo yavru kedi maması hem besleyici hem ekonomik.*********.comdan temin ediyorum ben

Mirabella

Bonacibo yavru kedi maması hem besleyici hem ekonomik.*********.comdan temin ediyorum ben

eltarcin

@Mirabella
Bonacibo'nun içeriği yetersiz. Eğer alabilirseniz İnsinct, Orijen, Acana, N&D tercih etmenizi öneririm. Pro Fine, Go!, Golosi, Now Fresh'de olabilir.