Dreamies Ödül Şekeri

salihaondag8

Arkadaşlar uygun fiyatli markette ödül şekeri gördüm kedime pek ödül şekeri almam ilk defa bu markayı denemek istedim sizce bu marka nasıl kısır erkek kedime aldım ilk defa uygun diye yedirmemde bir sıkıntı olurmu kaliteli mi sizce arada bir versem sıkıntı olurmu kedime birşey olurmu ucuz diye sıkıntı yapar diye korktum ta kullananlar varmı nasıl sizce kısır kedim olunca biraz korktum açıkçası bişey olurbdiye kedime kedim severek yedi

14 CEVAP

Cansuoge

haftada 2 3 sefer 4 5 adet verebilirsin ödüllendirmek için ben kedime 1 sene kadar verdim daha sonrasında kusmaya başladı ve kestim vermeyi bazı kedilerde kusmaya sebep oluyor çok güzel bir marka değil.

stellabennett

vermemeniz daha iyi olur içeriği güzel değil diye biliyorum

KravatliKedi

Kefir yoğurt tereyağ demiş bı arkadaş hatta kabak ıspanak diyenler gördüm ya arkadaşlar gerçekten kediniz bunları yiyor mu ki siz ödül olarak düşünüyorsunuz kedi bunları yemiyor ki çok nadir yoğurt yedikleri oluyor

martuyl

yani herkes çöp diyor da adı ustunde "ödul maması". siz diyetteyken kendinizi kerevizle mi ödullendirirsiniz yoksa hamburgerle falan mı :)) bununla beslemiyosunuz sonuçta.

ben de 9 aydır kullanıyorum. tırnak kesimi, tarama, supurgeden sonra gibi sevmedigi olayları yaşatmak zorunda kalınca veriyorum 2 3 tane :)

mama yerine tamamen bunu kullanırsanız tabii ki çöp ama ara sıra verilince bi zararı dokunnmuyor.

salihaondag8

Birde bunu günlük olarak mi vermek gerek yada ne kadar sürede bir ve ne kadar vermem gerekiyor

salihaondag8

Cevap verecek kimse yokmu

salihaondag8

Cevaplarınız için teşekkür ederim

pablopicasso

Tam bir çöp ödül maması. Kediniz kusmaya başlarsa şaşırmayın. Onun yerine kefir, yoğurt, zeytinyağ, tereyağ verin. Daha sağlıklı…

salihaondag8

Anladım çok sağolun bidakine almam öyle denk geldi uygun fiyatlı olunva alıp deniyim dedim peki elimdeki bitesiye kadar versem sıkıntı yaparmi

Emirckr

Sırf denemek için almıştım ama tadına bile bakmadılar koklayıp geri çekildiler,
Bende sonra sokaktakilere vermiştim azar azar

salihaondag8

Sizinkiler nasıl sevemmemis demekki damak zevkine uymamaistit yada beğenmemiştir her kedi farklıdır anlıyorum valla benim kedime sıvı ödül şekeri aldım onu pek severek yemedi birwz yedi ama bu ödül şekeri için aşırı miyavliyot bende sevinsin fiye aldım devamlı almıyorum arada bir veriyorum yani öyle bakalım bizimki maşallah baya yiyor 😂

ozge1985

Haftada 1 defa 5-6 adet veriyorum bu ürünü çok severek tiyor oğlum. Haftada 2 defa yaş maması var zaten. Birde günlük malt veriyorum. Aşırıya kaçılmadıgı sürece verilebilir zaten. Çok vermeyin arkasında yazıyor ne kadar kullanılması gerekir diye

Emirckr

Evet bende ödül maması olunca baya severler diye düşünüp almıştım,
Ama ilginç bir şekilde yemediler belki benim aldığımın içeriğinde peynirli olduğu yazıyordu onun kokusu mu hoşlarına gitmedi anlamadım
Çünkü hiç tadına bakmadılar direkt koklayıp geri çekildiler😅

selinay41

Ben ayda 1 kez alıyorum kedim her çeşidini çok seviyor günde 5-6 parça veriyorum 3-4 güne bitiyor alternatif olarak felix markasının da ödül şekeri var kediler onu da seviyor