Güncel Parazit Aşı Fiyatları Ne Kadar Oldu? Acil Paylaşır Mısınız Deneyim

Linahan

yüklediğim resimde 2022 adına bir fiyat listesi buldum ama tabi her klinikte ekstra fiyat üstüne biniyor..
en son yaptıranlar ne kadar tuttu paylaşır mısınız
Ben istanbul pendikteyim

9 CEVAP

amillaaa

Benim kliniğimde 150 liraya iç dış parazit ilacı yapıyorlar, diğer klinikleri bilemiyorum :/

emeleker33

ozge1985

170 tl 10 gun olmadı verdım. Ic parazit olarak hap tercıh edıyor veterinerim daha etkili diye. Dıs parazitide ensesıne sürüyor.

Alexkitty

120 geçen hafta yaptırdım

eessmmaa

Ben 250 lira veriyorum iç parazit enjeksiyon dış parazit damla şeklinde İstanbul Ümraniye bizimki neden bu kadar pahalı acaba

amillaaa

@eessmmaa:
Ben de kendi kedimin iç dış paraziti için 250 lira veriyorum çünkü piyasadaki en kaliteli markalardan birini kullanıyorum, ensesine damlattığım damla hem iç hem dış parazite etki ediyor. 150 liraya yapılan iç dış parazit ilaçlamasında tabii ki o marka kullanılmıyor. Belki sizin kliniğinizde de biraz daha kaliteli bir ilaç tercih ediliyordur o yüzden fiyatlar daha yüksektir.
Fiyat aynıysa belki siz de hem iç hem dış parazite etki eden damlaları tercih edebilirsiniz; daha geçen gün burada biri kedisine iç parazit ilacını enjeksiyon şeklinde yaptırdığı için başına gelen kötü şeyleri anlatmıştı :/

senaau

Ben daha yaptirali bir hafta bile olmadı sanırım 260 a yaptırdım. İstanbul Gaziosmanpaşadayım. 120 felan diyenlere şaşırdım geçen yaz bile 170 e felan yaptırıyordum.

Bgsevgi

Vet göre değişiyor. 200 250 civarı

MarsMaya

İzmir'de fiyatlar berbat en ucuz 200'e bulabildim iyi bir veterinerdi hemen yaptırdım. 2 yer harici bütün İzmir 300-400