Kabızlıktan Kaynaklı Mama Değişimi

Alaraaag

Kedimi kabızlık probleminden dolayı veterinere götürdüm bi kaç gün önce röntgeni çekildi ve bir sıkıntısı yok dendi.Doktor kedinizin bağırsakları hassas, muhtemelen mamadan kaynaklıdır aynı mamadan devam edelim şimdilik dedi vitamin ve şurup verdi. Hergün vitamin ve şurubunu vermeme rağmen kakasında pek bi değişiklik olmadı hala küçük şekilde çıkarıyor. Brit care markasının sindirim sistemine iyi gelen mamaları var, kullandınız mı iyi midir

6 CEVAP

Palyaco

Glutenli mamalar kabiz yapıyor maalesef ben size exclusion tavsiye ederim hem diski daha iyi oluyor ve sağlıklı bir mama brit care tavsiye etmem kimseye ishal yapıyor 10 kediden 8 kediyi

gece18

Biz hills gastrointestinal mama ve macununu, kaleidon damla ve d vitamini kullanmıştık. Lavman yapıldıktan sonra kullandık tabi.
Bu yüzden klinik maması kullanmanızı tavsiye ederim ilk.

Kediniz kısır mı yetişkin mi bilmiyorum ama Brit care in kısır olan üriner sistemli maması var tavuklu, yetişkin ise Brit Care Sensitive Hypo-Allergenic Sindirim Sistemi Destekleyici Tahılsız Yetişkin kedi maması var hindili ve somonlu

Kabızlık sorunu mama kaynaklı da olabilir az su içme sebebiyle de. Gimcatin probiyotik macunu var onu kullanabilirsiniz bu macun bağırsak florasını düzenlemeye yardımcı olur.

Brit care her kediyi ishal yapiyorsa bu duzensiz mama gecisinden kaynaklidir duzgun mama gecisi yapilirsa hicbir sorun olmaz ayrica bu sadece brit care e ozel bir durum degil nd de veya baska markalarda da ishal olusuyordu, brit care hem icerigi **********lardan hem de fiyati biraz daha uygun diye onerdim

İcerigi **********lardan brit care