Kedim Kakasını Kapatmamaya Başladı

syuhel

Kedim 1.5 yaşında. 2 aylıktan beri bizimle. Normalde tuvaletini yapmasına ve kapatmaya çok dikkat ederdi ama birkaç haftadır kakasını kapatmıyor. Bazen kapatıyor bazen kapatmıyor (bazen idrarina da öyle ) genelde kapatmamaya başladı. Nedeni ne olabilir ?

5 CEVAP

SCIENCEMIL

Kumunu sık temizlemediğiniz zaman bunu yaparlar. En kötü gün aşırı kumundaki dışkı ve idrar topaklarını temizleyiniz. O da özen göstermeye başlayacaktır.

syuhel

Tuvaletini yaptığı gibi temizliyoruz asla pis kalmıyor aslinda

aslihan_e

Kısır mı?

Yumosi

Bizim de iki kedimizden biri uzun zamandır kapatmıyor, hergün temizliyorum kumu ancak hiç umrunda değil. Yani kalıcı olabilir bu hareketi.