Yardım Lütfen

zgkrl

Kedim sürekli kendi kendine miyavlayıp sırtını sanki kaşınıyor gibi yere sürtüyor ve bunu sürekli yapıyor nedenini bilen varmı?

8 CEVAP

emreovec

Kızgınlık dönemine girmiş olabilir.

zgkrl

evet ama hiç yapmıyordu ve ben yanında dursam da devam ediyor istemsiz gibi.

emreovec

Kesinlikle kızgınlık dönemi. Dişiler genelde bu dediğiniz hareketi yapar dakikalarca.

zgkrl

teşekkür ederim

Kediniz kızgınlık dönemine girmiş artık kızınız büyüdü tebrikler.

aek

seni gördüğü zaman mı yapıyor

emreovec

Kaç aylık? Kısır mı?

zgkrl

yok kısır değil 1 yaşına girmek üzere galiba sizin söylediğniz gibi.