Kedi Tuvalet Eğitimi

cinpop

Kedimi kum kabına nasıl alıştırabilirim? Sokak kedisi yetişkin ama tuvaletini kum kabına yaptıramıyorum...

2 CEVAP

Idrarini yaptigi anda peceteyle idrari alin kumun altina koyun cokta altina koymayinda yapar iyle olunca birde israr yaptigi yerleri iyice temizleyin koku almasin tuvalet kabinida idrarini yaptigi yerin ustune koyabilirsiniz.

Merhabalar, Burada yapmanız gerekenlerden birincisi dışkı kalitesinin nitleliği eğer yumuşak veya ishal kıvamında ise kumuna yetiştiremiyor olabilir. ikincisi kediniz yeni geldi ise önce bir odada saklamnız ve kullanacağı malzemeleri tanıtmanız gerekecek. 3. si ise kum şeklini değiştirebilirsiniz henüz küçük olduğu için ince taneli kum kullanmalısınız. Bunun dışında kapalı kum kabınız var ise açık kum kabına geçmelisiniz. Detaylar için özelden mesajda atabilirsiniz. hoşçakalın