Kedime Bastım

goknur

Arkadaslar perdelerimi yikamistim asmaya calisiyordu cabuk cabuk tabureye ciktim ve taktim bir ayagimi asagiya indirmemle onu ezmem bir oldu tam altimdaymis biraz tisladi biraz cirladi koltugun arkasina kacti. Ustune gitmedim bende cikartmak isin ugrasmadim. 10 dk ya kalmadi cikti. Hal ve hareketleri normal her zamanki gibi ama karnini felan ezmisimdir diye korkuyorum cunku neresini ezdigimide gormedim hem kurtuldu kendisi ve kacti. Simdi 30 ya evden cikmam lazim oda en gec ve 22.30 a kadar evde tek kalicak. Hal ve hareketlerini gozlemleme sansim olmayacak korkuyorum suanda bisey olurmu diye. benim kilom 50 kg onun kilosu 3 kg.

2 CEVAP

Latife

Benim ki çok yaramaz nerden çıkacağı hiç belli olmuyor ben de çoğu zaman göremiyorum basıyorum neresini bastığımı görmediğim de oldu bazen yürümesin de mayavlamasinda bi değişiklik yoksa sorun yoktur bence siz yine de her yerini okşayın rahatsız olduğu bi yeri varsa izin vermez zaten dokunmanıza

goknur

Sevdim ozur diledim bisey yok gibi ama evde olamayacagim icin endiseliyim