Vet's Plus Ürünleri

gurbuzzz

Selamlar dostlar, kedime vet's plus malt,vitamin ve somon yağı alacağım. Uzun süre kullananların görüşleri nelerdir? Ürünlerin fiyatı muadillerine göre uygun olduğu için denemek istiyorum.Ancak ucuz olması da düşündürüyor. Özellikle somon yağı güvenilir midir ? deniz ürünlerine ağır metallerin karışması vb. durumu malum

7 CEVAP

selinay41

Bizde malt ve vitamin damlası var memnunuz kedim severek tüketiyor fiyatlarına göre kaliteliler

senaau

Bende multivitamin ve tüy yumağı için malt aldım. Malt verdikten sonra kedim tüy yumağı kusmaya başladı normalde maltlarin tuvalet ile artırması lazım. O yüzden etkili olduğunu düşünmüyorum. Somon yağı için birşey diyemicem ama bence bu tarz ürünleri veteriner kliniklerinden almak daha mantıklı olur. Fiyatları daha yüksek oluyor evet ama kesinlikle daha etkililer

PofudukLeo

Biz de maltini kullandık ancak düzenli kullanmama rağmen kedim sürekli tüy yumağı kusmaya devam etti. Malt markasını değiştirdikten sonra kusma problemi düzeldi. Kendi tecrübeme dayanarak ben tavsiye etmiyorum.

Cennet29

Bende sakinleştirici tableti ve maltlarını kullandım bu markanın. Tableti hiç bir işe yaramadı. Maltlarıda kedim sorunsuz yedi ama faydası oldumu olmadı mı hiç fark etmedim

Palyaco

Vest plus malt ve vitamin cok iyi yeni serisi cok daha iyi

xsevox

Bende kullandım vet's plus ama çok faydasını görmedim açıkcası özellikle maltta. Tüy kaynaklı kabızı vardı oğlumun vet önermişti ama işe yaramadı. Bio petactive almanı tavsiye ederim. Daha uygun fiyatlı olmasına rağmen içerik ve etki bakımından çok daha iyi. Vitamini canavar gibi yapıyor :) Ama vet's plus'ın somon yağı iştah açma konusunda fena değil.