Kedim Kayboldu

Banubirlik

Ankara Elvankentte Tekir dişi kedim kayboldu 4 aylık açık gri renkli kedi görenler bulanlar lütfen cok rica ediyorum bana ulaşsınlar

8 CEVAP

Banubirlik

Kedim bulunduu☺

Elifinkedileri

Inşallah bidaha kacmaz gecmis olsun

zeynepgurgen

Umarım sağ salim bulursunuz.

aek

kendimi geldi siz mi buldunuz

Banubirlik

Kendisi gelmiş evin yakınına bende görünce hemen aldım

Breda

Hamile kalmis olabilir.. Küçük evet ama olabiliyor.. Umarim başını bir derde sokmamistir.. Bulmana sevindim.. Gözün aydin..

zeynepgurgen

Çok sevindim, gözünüz aydın. Her ihtimale karşı muayene ettirin. :)

Banubirlik

Çok teşekkur ederim ☺ bende öyle düşünüyorum bulduğumda yanında erkek kedi vardı