Nd Kuzulu Yaban Mersinli Kisirlastirilmis Kedi Mamasi

cadihanim

Merhaba bu mamayı kullananlar var mı yazar misiniz

6 CEVAP

Ben tavuk ve narlı kısır mamasını kullanmıştım 8 9 ay memnundum somonlu maması da güzel kuzenim kedisine kullanıyor bir seneden fazla oldu, kuzulusuna geçmeye fırsatım olmadı ama o da güzel bir mama.

amillaaa

Yaklaşık bir yıldır kuzulu yaban mersinli düşük tahıllı yetişkin mamasını kullanıyorum, kedim de çok seviyor. İçeriği de güzel bence. Kuzulu yaban mersinli balkabaklısını da kullandık tahılsız seriden, o da iyiydi. Biz memnunuz.

KimJeongguk

Balkabağı ve somon balığı kediler için inanılmaz yararlı içerikler. Somon balığı ve balkabağı tüylerini sağlıklı parlak yapıyor.

Bgsevgi

Kullandık.ama sevmedi

Superisi814

Kullandık ve yaramadı.
Bu markayı kötü kılmaz, ya da o çeşidini.Bazi mamalar bazı kedilere iyi gelmez.

Foxx

Tahılsız olanı 3 paket, az tahıllıyı bir paket bitirdi benimki (10kg olanından). Hiçbir sorun yaşamadık. ND somonlu ve tavuklu da yemişti. Hemen her gün yaş mama ve ev yoğurdu da veriyorum. Evde pişen et, tavuk, balıktan da yiyor. Kakasında sıkıntı yok, tüyleri yumuşak ve parlak.